Audi вперше в світі почала використовувати революційну технологію виробництва кузовів

by / Воскресенье, 30 Март 2025 / Published in Автоновости

За допомогою цього рішення в кузовному цеху Audi встановлює нові стандарти повністю мережевої автоматизації заводу, вже успішно випробувавши локальне серверне рішення EC4P на складанні Audi e-tron GT. «Використання віртуальних програмованих логічних контролерів у кузовному цеху є важливим стрибком продуктивності в нашій стратегії 360factory для ефективного та керованого даними виробництва», — говорить член правління Audi з виробництва Герд Вокер. «Ми хочемо запровадити локальну хмару для виробництва на всіх заводах і використовувати прогрес у цифрових системах керування в цьому процесі», — додає Вокер. Як технологічний партнер Siemens відповідає за віртуальну систему керування, яка пропонує сертифіковані TÜV функції безпеки на виробництві.

«Контролери — це «мозок» машин і фабрик. Тепер ми віртуалізуємо ці мізки та переносимо їх у хмару. Це прискорює цифрову трансформацію в Audi та підвищує гнучкість, ефективність і безпеку виробництва — для більш гнучкого, перспективного виробництва. Разом ми виводимо автомобільне виробництво на новий рівень і значно зміцнюємо конкурентоспроможність», — сказав Седрік Нейке, генеральний директор Digital Industries і член правління компанії. Siemens AG.

Audi пропонує більш доступну версію Q4 e-tron

Віртуальний ПЛК замінює апаратне керування
EC4P із віртуальними програмованими логічними контролерами від Siemens використовується для моделі Lamborghini, кузов якої виготовляється на заводі Audi Sport у Беллінгер Хофе. Віртуальні програмовані логічні контролери замінюють попередні апаратні програмовані логічні контролери в середовищі автоматизації. Знову об’єкт Böllinger Höfe служить справжньою лабораторією цифрових технологій. Завдяки новій сертифікованій TÜV віртуальній системі управління від Siemens Audi закладає основу для гнучкого виробництва, що керується даними, і може контролювати та контролювати виробництво в режимі реального часу, незалежно від місця розташування.

Віртуальні програмовані логічні контролери дозволяють швидко впроваджувати програмне забезпечення та нові функції, які можна оновлювати та керувати централізовано. З EC4P ефективність і швидкість виробничих процесів можна значно підвищити.

Audi готує електричний седан Audi A6 L e-tron

Чотири компанії як технологічні партнери на рівних
Audi розробила віртуальний програмований логічний контролер для кузовної майстерні в рамках технологічного партнерства з Broadcom, Cisco та Siemens. «Разом із нашими партнерами ми реалізуємо першу в світі взаємодію між платформою віртуалізації, мережею та технологіями автоматизації в автомобільному виробництві», — говорить Паскаль Ширмер, відділ розвитку технологій планування. Broadcom надає програмне забезпечення віртуалізації для серверів із нещодавно розробленим «промисловим віртуальним комутатором», який підтримує роботу в режимі реального часу. Це програмний компонент, який забезпечує зв’язок у режимі реального часу за допомогою промислових протоколів між платформою та системами. Щоб задовольнити високі вимоги в області технологій автоматизації, Cisco поставила мережеву інфраструктуру «Software-Defined Access» в рамках партнерства, яке було розширено на промислову мережу.

Після успішного впровадження віртуальних програмованих логічних контролерів у кузовний цех Böllinger Höfe, Audi також планує запровадити цю технологію на своєму заводі в Некарзульмі. Підготовка до цього вже триває, включаючи використання технології в кузовному цеху для нового Audi A6.

Чим буде дивувати новий Audi A6 Avant

TOP