ChatGPT з’явиться у всіх нових моделях Peugeot
Повідомляється, що нейромережа буде інтегрована в медіасистему i-Cockpit та з’явиться на всіх пасажирських моделях та легкому комтрансі. Активувати ChatGTP можна через штатного голосового помічника. Він відповість на будь-яке запитання, розповість про пам’ятки і навіть проведе невелику екскурсію незнайомим містом.
Цього тижня пілотна версія чат-бота запрацює у п’яти країнах — Франції, Великій Британії, Німеччині, Італії та Іспанії. Масове розгортання технології розпочнеться у другій половині року, причому її обіцяють включити до переліку стандартного оснащення.
Поиск
Подобные статьи
MAN запустив у виробництво останнє покоління дизельних двигунів. Далі тільки електрика
Генеральний директор MAN Олександр Власкамп зая...Який зараз вигляд має автопарк ЗСУ: мотоцикли, багі, бронемашини, MRAP
За інформацією Головного управління забезпеченн...Новий автобус «Історик» був розроблений та випускається в Сумах
Виробництво нового шкільного автобусу організов...Із заводу KIA вкрали 900 двигунів
Виявити нестачу такої великої кількості виробів...Toyota планує представити компактний Land Cruiser Mini
Відомо, що компактний кросовер матиме довжину б...