Через сервіс Дія вже перереєстровано 200 000 автомобілів
Для автолюбителів, які продають машину не вперше і застали сервіс в офлайні, — перереєстрація в Дії на рівні магії. Онлайн прибрав бігунки, папери та черги. На весь процес йде декілька хвилин, тому встигнете купити або продати машину, поки випʼєте каву.
За 1000 днів великої війни Сервісні центри МВС провели більше 6,2 млн. реєстраційних дій
Завдяки Дії вам не треба перевіряти, чи все ок з машиною, адже застосунок не дасть продати авто, яке в розшуку або викрадено.
Ну а найбільше за майже рік роботи нового сервісу було перереєстровано автомобілів Volkswagen — за 11 місяців у Дії купили 66668 таких машин.
Перереєстрація авто у Дії — це швидко та безпечно, користуйтеся.
В Україні значно збільшується попит на перереєстрацію транспортних засобів
Поиск
Подобные статьи
Volkswagen впроваджує нову стратегію найменування моделей
Томас Шефер, генеральний директор бренду Volksw...На виставці IAA MOBILITY 2025 у Мюнхені буде представлений і український стартап
Раніше ми вже розповідали про їх легкий вантажн...У серпні відбувся корінний злам на українському авторинку
Що було драйвером повернення до зростання автор...В Україні почали забудовувати автопаливозаправники на шасі ще одного бренду
Виготовили 4 нові односекційні автоцистерни міс...В Україні офіційно дебютував електричний пікап JAC T9 EV
Виставка «Електроспектива» – це уніка...