Дилерський холдинг VIDI приєднався до програми перекваліфікації жінок в автомеханіків
VIDI домовилася з Reskilling Ukraine про співпрацю, щоб разом створювати більше можливостей для розвитку та працевлаштування жінок.
Як партнер проєкту, група компаній VIDI надаватиме базу для навчання, місця для стажування, а також інші види підтримки для учасниць програм перекваліфікації.
Для групи компаній VIDI це не новий досвід — у мережі автосалонів групи вже працюють дівчата на робітничих спеціальностях, і тут завжди відкриті до нових підходів у підготовці фахівців для виробничого сектору.
Цікаво, що ініціативу з перекваліфікації жінок на автомеханіків підтримали і інші гравці автомобільного ринку. Збираються активно залучати жінок на посади автомеханіків також в Укравто Груп та «Сканія Україна».
Поиск
Подобные статьи
З 1 січня 2024 року в Україні зміняться суми збору в пенсійний фонд при першій реєстрації авто
В Україні підвищили штрафи за керування авто бе...Кросовер DS 7 та седан DS 9 – офіційні автомобілі «Тижня моди в Парижі»
Календар заходу «Тижні моди в Парижі» почався у...5 причин чому Peugeot 408 – це непересічний автомобіль
Дизайн Peugeot 408 ламає стереотипи, вирізняєть...Яким був Львівський мотозавод у 1964 році. Архівні кадри
Як працював завод ЛЗМ, яку техніку там вироблял...На яких автобусах їздили в українських містах у 20-30-і роках
Почнемо зі Львова, де їздили ось такі яскраві &...