Італія надасть Україні новий пакет військової допомоги і сучасний комплекс ППО
Зокрема, йдеться про передачу додаткової батареї зенітного ракетного комплексу SAMP/T, що здатен перехоплювати балістичні ракети.
Італійський варіант системи встановлений на базі вантажівки Iveco M320 або ACTL HD8. Її батарея складається з чотирьох самохідних пускових установок, самохідної РЛС та пункту управління.
SAMP/T може знищувати аеродинамічні цілі на відстані 100+ км та на висоті до 25 км. Балістичні ракети комплекс перехоплює на відстані до 25 км на такій самій висоті.
Це вже друга система SAMP/T, яка надійде до ЗСУ. Першу надала Франція. Зазначимо, що її особливість не тільки в дальності, але й в можливості перехоплювати балістичні ракети. Подібних систем не так багато в світі, а поява ще одного такого комплексу прикриє від загроз ще одне українське місто.
Поиск
Подобные статьи
За 2024 рік АВТ Баварія витратила на благодійність більше 150 млн. грн.
«Соціальна відповідальність є невід’ємною...Швеція вперше поставить Україні системи ППО TRIDON Mk 2
Як уточнюється, Швеція уже раніше постачала для...Українські енергетики отримали нові бригадні автомобілі на шасі IVECO Eurocargo 4×4
Ось що робить автомобілі такими унікальними: ...Запроваджено нову процедуру списання військового майна для обслуговування гуманітарних авто
Нові правила запроваджують правові механізми сп...В Україні представили новинку – потужний евакуатор для професійного використання на шасі JAC N120
Ключові переваги автоевакуатора: — Потужн...