Перший БПЛА комплекс «Акула» у комплекті з повнопривідним Torsus надійшов до ЗСУ
Безпілотник з радіусом впевненої роботи до 60 км та тривалістю польоту 4 години забезпечуватиме розвідку та цілевказання нашій артилерії та реактивним системам.
Для переміщення комплексу було обрано повнопривідний мікроавтобус Torsus українського виробництва, який пристосований для руху по бездоріжжю. Більш детально про Torsus дивіться у цьому відео:
Поиск
Подобные статьи
Volkswagen впроваджує нову стратегію найменування моделей
Томас Шефер, генеральний директор бренду Volksw...На виставці IAA MOBILITY 2025 у Мюнхені буде представлений і український стартап
Раніше ми вже розповідали про їх легкий вантажн...У серпні відбувся корінний злам на українському авторинку
Що було драйвером повернення до зростання автор...В Україні почали забудовувати автопаливозаправники на шасі ще одного бренду
Виготовили 4 нові односекційні автоцистерни міс...В Україні офіційно дебютував електричний пікап JAC T9 EV
Виставка «Електроспектива» – це уніка...