Поліцейські Одещини будуть використовувати евакуатор на базі MAN
Досвід виготовлення саме таких евакуаторів на базі MAN для заводу спецтехніки Техкомплект не новий. Але в цій моделі є два способи для затягування техніки, яку потрібно евакуювувати:
1. Як і раніше було застосовано в попередній аналогічній моделі — за допомогою вантажної електролебідки та висувних апарелей (траверсів). Тут встановлено 6-тонну лебідку Dragon Winch DWT 14000 HD і для заїзду техніки є траверси, що складаються.
2. Також в цьому евакуаторі встановлено за кабіною базової вантажівки італійський гідравлічний кран-маніпулятор спеціального призначення — так звана евакуаторна серія «T».
Крано-маніпуляторна установка є шарнірно-зчленованою і має у складеному стані стрілу Z-подібної форми. Гідравлічний маніпулятор з керуванням з землі з двох сторін підіймає до 5,4 т на мінімальному вильоті 3-секційної стріли, а на мінімальному — до 1,5 т. Максимальний виліт стріли — 10 м, максимальна висота підйому — 11 м.
На українському ринку з`явились нові рішення спецтехніки на шасі IVECO
Поиск
Подобные статьи
MAN запустив у виробництво останнє покоління дизельних двигунів. Далі тільки електрика
Генеральний директор MAN Олександр Власкамп зая...Який зараз вигляд має автопарк ЗСУ: мотоцикли, багі, бронемашини, MRAP
За інформацією Головного управління забезпеченн...Новий автобус «Історик» був розроблений та випускається в Сумах
Виробництво нового шкільного автобусу організов...Із заводу KIA вкрали 900 двигунів
Виявити нестачу такої великої кількості виробів...Toyota планує представити компактний Land Cruiser Mini
Відомо, що компактний кросовер матиме довжину б...