Renault представила фургон для доставки майбутнього
Новаторська спадщина Estafette
Концепт Estafette має набагато більше спільного з символічним фургоном Renault 1959 року, ніж веселі круглі фари. Вони одночасно радикально інноваційні та практичні. Оригінальний Estafette був найпершим автомобілем марки Renault, який розмістив весь силовий агрегат — двигун і трансмісію — спереду, щоб звільнити весь простір ззаду для завантаження. Новий Estafette 4.0 — це перший автомобіль з електричною платформою FlexEVan, який має намір докорінно змінити світ вантажних автомобілів. Обидві моделі були розроблені, щоб полегшити життя водіям, які здійснюють доставку, торговцям і роздрібним продавцям, і обидві надзвичайно компактні — просторі всередині, але при цьому зручні для паркування. Обидві моделі мають двостулкові двері для неперевершеної зручності та безпеки.
І обидві моделі були розроблені для професіоналів і разом з ними. У 1959 році Renault запустив свій Estafette з французького турніру з доставки вантажів. Концепт Estafette стане серійним фургоном через два роки, тож слідкуйте за новинами!
Розміри концепту Estafette (4,87 х 1,92 метра) знаходяться в тій же лізі, що і у Kangoo L2 (4,91 х 1,86 метра). Вони обидва поміщаються на стандартному паркувальному місці (довжиною менше 5 метрів), при цьому є більш маневреними, з радіусом розвороту між бордюрами, подібним до Clio (трохи більше 10 метрів). Але концепт Estafette значно вищий (2,59 метра порівняно з 1,85), тому його силует має чітко виражену вертикальну форму. Завдяки цьому водій може без особливих зусиль переміщатися між кабіною і вантажним відсіком.
Відкриття дверей, що полегшують життя
Бокові розсувні двері відкриваються одним швидким рухом, тому водієві не потрібно постійно тягнути їх назовні і назад, а потім знову назад. Вони заощаджують значну кількість часу і значно полегшують роботу водія, який робить десятки зупинок на день.
Плавний силует
Гладкі обриси — єдиною відмінною рисою є хвилястість, що підкреслює решітку — надають концепту Estafette м’якого відчуття, яке приховує в собі технологію на вершині досконалості. Уявіть собі холодильник Smeg у поєднанні з плюшевою іграшкою.
Рішуча заявка про себе
З м’яких контурів носової частини концепту Estafette, під лобовим склом, виділяється потужна решітка радіатора, що привертає увагу до бренду фургона. Логотип Renault Nouvel’R з підсвічуванням чітко відображається в новому фірмовому світлодіодному візерунку, що утворює великі вертикальні фрагменти логотипу на кінцях решітки.
Лобове скло у формі триптиху
Щоб забезпечити водієві панорамний вид на міські околиці, гігантське лобове скло огинає борт, з’єднуючись з двома вражаюче широкими вікнами, що утворюють триптих. Ззовні непомітна рама допомагає створити ефект високотехнологічного «захисного скла шолома», натякаючи на передові функції безпеки фургона.
Ультра-ергономічний простір кабіни
Простір кабіни виконано в яскравому жовтому кольорі і оснащено єдиним сидінням для водія (відкидне сидіння поруч з ним призначене виключно для тренувань). Сидіння знаходиться на платформі, тому водій знаходиться в зручному, безпечному положенні. Все, що йому потрібно зробити, це повернути сидіння, щоб встати без додаткового навантаження на ноги або тулуб. І будь-хто зі зростом до 1,90 метра може стояти в салоні абсолютно рівно. Платформа під сидінням має 7 висувних ящиків (3 з боку дверей, 4 з іншого боку).
Високотехнологічна, модульна панель приладів
Приладова панель концепту Estafette переповнена технологіями і не має захисного козирка в зоні керма. Вона розділена на 7-дюймовий екран, що відображає інформацію приладової панелі, і 12-дюймовий екран посередині, звернений до водія. В основі екрану, на поверхні по центру керма та в зоні біля дверей розміщено низку віджетів, що надають доступ до улюблених функцій водія в один дотик. Відкрита технологія мультимедійної системи дозволяє запускати різноманітні програмні додатки, розроблені спеціально для бізнесів, що використовують цей автомобіль.
Функціональний та безпечний вантажний відсік
Розсувні двері відокремлюють кабіну від вантажного відсіку. Вони автоматично зачиняються, коли водій повертається в кабіну або виходить з автомобіля — таким чином, вантажі, що знаходяться в кузові, завжди в безпеці. Вантажний відсік має чотири відкидні полиці, де водій може зручно і логічно розмістити вантажі.
Максимальна безпека під час роботи
Кожна деталь дизайну екстер’єру та інтер’єру оптимізована для плавного та надзвичайно безпечного керування. Наприклад, під час обходів водієві ніколи не потрібно відкривати задній ролет або виходити на дорогу. Це гарантує безпеку водієві та його вантажу (вантаж ніколи не буде доступний або видимий ззовні фургона).
SDV-архітектура оптимізує модернізацію та оснащення фургона
Концепт Estafette — це перший автомобіль Групи Renault, побудований на основі електронної архітектури SDV (Software-Defined Vehicle — програмно-визначений транспортний засіб). Він відкриває двері до наступного покоління електричних транспортних засобів, які будуть інтелектуальними, масштабованими та модульними. Ця архітектура SDV була розроблена компанією Ampere, провідним спеціалістом Групи Renault в галузі інтелектуальних електромобілів, безпосередньо підключена до хмарного середовища і відіграє важливу роль у підвищенні експлуатаційної та економічної ефективності транспортного засобу. Вона пов’язує клієнтів з новими послугами, оновлює автомобіль протягом усього його життєвого циклу, дізнається про звички користувача і сприяє зниженню витрат на експлуатацію приблизно на 30%.
Модульний
Технологія SDV особливо корисна для вантажних автомобілів, оскільки вона надає безліч нових можливостей для персоналізації, які користуються дуже високим попитом серед професіоналів. Вона також дозволяє клієнтам додавати високоефективні розетки, які необхідні для багатьох переобладнань (наприклад, для встановлення холодильного відсіку або спеціального освітлення в робочій зоні). І вам не знадобляться додаткові запобіжники: вбудована панель містить три розетки високої потужності і є єдиним інтерфейсом, необхідним для безпечного живлення всіх нових електроприладів, пов’язаних з переобладнанням.
Технологія SDV фургона також адаптується до екосистем у всіх інфраструктурах управління, які зараз використовуються автопарками. Залежно від типу переобладнання, приладова панель може легко відображати будь-яку відповідну інформацію (наприклад, температуру в холодильній камері).
Розумний
Архітектура SDV по суті перетворює електричну та електронну проводку транспортного засобу на інтелектуальну систему, що включає високопродуктивні комп’ютери та нові підключені пристрої, які, в свою чергу, миттєво надають комп’ютерам фургона величезні обсяги даних.
Масштабований
Досвід роботи з SDV схожий на той, який ми отримали вдома, коли перейшли з комутованого модему на ADSL, а потім на оптоволокно: обсяг даних, які ми можемо завантажувати, значно більший. SDV може завантажувати та інтегрувати значні оновлення, модернізації та новий контент протягом усього свого життєвого циклу. Для масштабування програмне забезпечення має бути відокремленим від апаратного забезпечення, і необхідно використовувати програмне забезпечення, яке прослужить найдовше. І, знову ж таки, система дуже схожа на домашнє підключення: ви повинні мати можливість збільшити пам’ять і продуктивність платформи.
Відкрите програмне забезпечення також допомагає покращити управління електроенергією, що робить електромобілі все більш ефективними та розумними. Завдяки оновленням SDV також можуть адаптуватися до уподобань клієнта і ставати кращими протягом усього терміну експлуатації. А автомобільний сектор постійно підвищує безпеку (для водіїв, пасажирів і оточуючих), а також захищеність (для захисту бортових систем від шкідливого програмного забезпечення).
Поиск
Подобные статьи
Напередодні холодів рекомендують проводити комплексне обслуговування паливної системи
Часткове погіршення якості пального на регіонал...В Україні з`явився новий потужний дилер MAXUS
Нещодавно імпортером було оголошено конкурс на ...IVECO передала права дистрибуції у Північній Європі незалежній компанії
IVECO завершила передачу операцій з дистрибуції...ЗСУ отримають ще 200 БТР Stryker
Очікується, що БТР передадуть підрозділам, які ...Українські рятувальники отримали 18 автоцистерн на базі шасі Daewoo
Автомобіль виготовлений на базі шасі Daewoo Max...