Ринок вантажівок у вересні демонстрував потужне зростання
Лідером у вересні став MAN, якому вдалося збільшити поставки клієнтам одразу на 75%. Другим був Ford, який наростив реалізацію на 43%.
А третьою була Scania, яка у вересні трохи знизила кількість переданої техніки замовникам, але все ж залишилася лідером серед важких тягачів.
Дуже потужно у цьому місяці відпрацювали дилери Renault, що збільшило продажі одразу на 167%. Багато техніки віддали у вересні і дилери IVECO (+40%). Також потужно заявив про себе і Hyundai, якому вдалося навіть випередити по кількості поставок китайських конкурентів.
Як повідомляє AUTO-Consulting, за підсумками 9 місяців український ринок вантажівок зростає на 10% і минув кризові явища. Споживачам і державі потрібно багато нових машин. Кількість спецтехніки, яку виготовляють українські підприємства — беспрецидентна. А якщо запрацює ще й програма по відшкодуванню 15% вартості колісної техніки з українською локалізацією, то це буде сприяти подальшому зростанню.
Які новинки з’явилися на українському ринку вантажівок
Поиск
Подобные статьи
Volkswagen впроваджує нову стратегію найменування моделей
Томас Шефер, генеральний директор бренду Volksw...На виставці IAA MOBILITY 2025 у Мюнхені буде представлений і український стартап
Раніше ми вже розповідали про їх легкий вантажн...У серпні відбувся корінний злам на українському авторинку
Що було драйвером повернення до зростання автор...В Україні почали забудовувати автопаливозаправники на шасі ще одного бренду
Виготовили 4 нові односекційні автоцистерни міс...В Україні офіційно дебютував електричний пікап JAC T9 EV
Виставка «Електроспектива» – це уніка...