Тільки Тернопільська область потребує 365 одиниць транспорту та комунальної техніки на 2025 рік

by / Воскресенье, 30 Март 2025 / Published in Автоновости

Закуповуючи українську техніку, замовники сприяють розвитку бізнесу та економіки всієї України, бо кінцеві виробники мають тисячі постачальників. У підсумку всі вони створюють робочі місця, наповнюють бюджет, інвестують в наше майбутнє і безпеку.

Кумулятивний ефект попиту українських громад на їх продукцію потенційно дуже високий.

Загальна потреба установ та організацій Тернопільської області в транспорті та комунальній техніці на 2025 рік становить 365 одиниць, повідомив Степан Куйбіда.

І фактично в кожній області, де команда ФРУ вже презентувала Каталог, потреба в різних видах техніки — від шкільного автобуса до комунальної і спецтехніки — становить сотні одиниць, а це – мільярди гривень.

Україна має розвинену промисловість, здатну на 100% забезпечити потреби громад у продукції транспортного машинобудування і водночас зберегти існуючі та створити нові робочі місця для українців, зазначив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.

Також громади у переговорах з українськими виробниками техніки можуть розраховувати на індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Під час війни велику роль відіграє доступність сервісного обслуговування техніки та спеціалістів. З цих міркувань громадам також варто віддавати перевагу продукції українських заводів, а не іноземних.

Саме для того, щоб доносити цю інформацію до потенційних замовників української техніки по всій країні, ми разом із партнерами створили каталог локалізованої техніки для громад.

До нього увійшли 255 одиниць техніки, які виробляються на 32 підприємствах з 14 областей України.

Зокрема, у каталозі представлено громадський пасажирський транспорт (автобуси, тролейбуси, електробуси та трамваї), комунальна техніка, (прибиральні машини, сміттєвози, поливальні та дорожні машини, самоскиди, трали, машини для землерийних робіт), спеціальна техніка (автоцистерни, причепи та напівпричепи, пожежно-рятувальна техніка, підіймальне обладнання, машини швидкої допомоги, фургони та вантажівки), а також навісне обладнання (ковші, щітки дорожні, снігоприбиральні відвали, вила для піддонів, косарки, пилососи для листя, подрібнювачі деревини, секатори та викорчовувачі).

Як працюють програми підтримки українських виробників

TOP