У Вірменії почав працювати автомобільний завод
Керобян повідомив про старт виробництва автомобіля Sepuh-1, тоді як на відео з конвеєра розглянули одразу дві моделі. Це кросовер Tivoli та позашляховик Rexton. Причому останній представлений попереднім поколінням, яке відправили у відставку три роки тому. На підприємство завозять готові комплекти, які збирають великовузловим методом.
Назва марки Sepuh («Сепух») родом із середньовічної Вірменії. Так називали представників одного з прошарків світської знаті.
Зазначимо, що Вірменія стала не першою країною на Кавказі, де з’явилося власне автовиробництво. автомобільна промисловість також вже є в Азербайджані.
Поиск
Подобные статьи
Як реєструвати великотоннажні та технологічні транспортні засоби у сервісних центрах МВС
Перереєстрація технологічних транспортних засоб...На українському ринку з`явився доступний варіант вантажівки 4х4
JAC Motors, у тісній співпраці з групою компані...Яким буде новий PEUGEOT E-208 GTi
Сорок років тому Бренд PEUGEOT написав новий ці...Яка продукція може врятувати виробників автобусів в Україні
Спочатку треба віддати належне і відверто сказа...З нагоди ювілею Volkswagen запускає спеціальну версію VW Polo Edition 50
Спеціальна модель базується на Polo з лінійкою ...