Український авторинок за 11 місяців вже перевищив минулорічні обсяги
За результатами 11 місяців тільки бренд Toyota перевищив продажі і 10 тис. автомобілів. Так само, як і рік тому японський ренд був єдиним брендом, який зміг продати більше 10 тис. авто протягом року.
На другій позиції – Renault з результатом 6,6 тис. проданих автомобілів (рік тому французький бренд був треті, продавши 5,8 тис. авто).
Український ринок електрокарів втрачає позиції на фоні європейських країн
Український авторинок підтверджує позиції в Європі
На третій позиції – Volkswagen з майже 4,8 тис. проданих авто. Рік тому – VW другий і 7,1 тис. авто на рахунку.
Враховуючи результати продажів за останні місяці поточного року, які коливались в межах 5,3-5,9 тис. нових автомобілів, в грудні очікуються продажі близько 6 тис. авто. Тобто, за підсумками року ринок становитиме близько 72 тис. нових автомобілів. Це +10% приріст продажів у порівнянні з 21023 роком.
У листопаді український авторинок знову почав падати
Поиск
Подобные статьи
В Україні з’явився новий дорожній знак «щит»
Знак має прямокутну форму, чорне обрамлення. На...В 2024 році АЛЬФАТЕКС зайняв 25% ринку в сегменті сміттєвозів
Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕ...Mazda оновила логотип
До цього японський автовиробник робив редизайн ...Київські митники викрили схему незаконного ввезення ретро-автівок
На ретро-автомобіль, який у період Новорічних с...В Україні почали виготовляти автопаливозаправники на новому шасі DAF XB
Цю модель базового шасі використано вперше для ...