В Харкові росіяни зруйнували тролейбусне депо
«Ворог випустив 8 «Шахедів» по одному з депо, де проходили ремонт та обслуговування наші тролейбуси. У підсумку — постраждало не тільки комунальне підприємство, але й більше тридцяти багатоквартирних будинків. Двом людям знадобилася медична допомога», — йдеться у повідомленні.
Щодо депо Терехов уточнив, що як і завжди, більшість транспорту завчасно розосереджують по міста, і це врятувало від більших втрат. Однак та техніка, яка перебувала в ремонті, потрапили під удар. Зокрема, один тролейбус знищено повністю, ще 18 отримали різні ступені пошкодження.
«Попри це міська транспортна система продовжує працювати. Харків’яни, як і раніше, користуються безкоштовним транспортом. Також дякую всім партнерам, які передають Харкову нові тролейбуси та автобуси», — резюмував мер Харкова Ігор Терехов.
Поиск
Подобные статьи
Volkswagen впроваджує нову стратегію найменування моделей
Томас Шефер, генеральний директор бренду Volksw...На виставці IAA MOBILITY 2025 у Мюнхені буде представлений і український стартап
Раніше ми вже розповідали про їх легкий вантажн...У серпні відбувся корінний злам на українському авторинку
Що було драйвером повернення до зростання автор...В Україні почали забудовувати автопаливозаправники на шасі ще одного бренду
Виготовили 4 нові односекційні автоцистерни міс...В Україні офіційно дебютував електричний пікап JAC T9 EV
Виставка «Електроспектива» – це уніка...