В Міноборони повідомили які вантажівки тепер є у ЗСУ
Близько 50% з кодифікованих торік автомобільних новинок для Сил оборони – вітчизняного виробництва. Це в рази більше, ніж за попередні два роки разом узятих. Скоріше за все мова йже не про самі шасі вантажівок, а про виконання спецтехніки на їх базі.
«Йдеться про численні зразки автотехніки, необхідні підрозділам Сил оборони для виконання широкого спектра завдань. Серед кодифікованих зразків є, зокрема, легкі тактичні авто, пікапи, машини технічної допомоги, мобільні майстерні, автомобілі логістики та інші транспортні засоби вироблені українськими та іноземними автомобілебудівними компаніями. Зокрема MAN, Iveco, Scania, Volvo, DAF, Peugeot, Toyota, Mitsubishi тощо», – повідомив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Отже, саме такий перелік головної автомобільної техніки зараз виконує бойові завдання в ЗСУ.
Поиск
Подобные статьи
SANY представила новинки спеціальної та дорожнобудівельної техніки
Нагадаємо, що в Україні компанія PEGAS SТ – офі...Jaguar доведеться викупити у клієнтів тисячі I-Pace через ризик пожежі
Проблема з акумуляторами переслідує I-Pace вже ...Криза у німецькому автопромі вразила і Mercedes-Benz
На такий крок Mercedes-Benz штовхає складна еко...У 2025 році в Україні змінять світлофори та з`явиться новий колір
Зокрема, за даними Українського науково-дослідн...Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»
Купуючи запасні частини разом з оливами Opet у ...