В Україні доступна вигідна програма купівлі вживаних авто в лізинг
Взагалі, ідеальний варіант – взяти одразу ж нову машину та заплатити за неї всю суму. Але таку можливість мають далеко не всі. Тому деякі люди розглядають можливість купівлі вживаної техніки. Часто вона не гірша за станом, ніж нова. Але тут варто правильно та ретельно обирати.
Навіть варіант купівлі вживаної машини не завжди дозволяє сплатити одразу ж усю суму. Тому її доводиться розбивати на певні частини. Лізинг – найкращий варіант завжди. І тому є багато причин.
Вживане авто – особливості того, як не натрапити на погану техніку
Купівля машини, що вже була в експлуатації, справа непроста. Тут існує багато підводних каменів, котрі треба враховувати. До головних особливостей пошуку вживаних авто належать наступні:
• Зовнішній стан. Це те, по чому «зустрічають» кожне авто. Якщо він привабливий, то можливий покупець до нього підійде та почне роздивлятися більш детально. Важливо дивитися, чи не лущиться ніде фарба, чи не помітні ніде сліди іржі. Також не повинно бути жодних вм’ятин. Можна запросити на огляд майстра, аби він сказав, чи була машина в ремонті. Бажано також, якщо є можливість, оглянути машину знизу. А то буває так, що зовні все в порядку, а якщо глянути на ту ж колесну арку з середини, то там буде іржа. Це ненормально.
• Пробіг. Даний параметр є основним. Пробіг – це ознака того, наскільки зношенні внутрішні деталі машини. Це і двигун, і ходова, і інші складові кожного транспортного засобу. Чим вищий пробіг – тим більше ризиків, що автомобіль почне часто ламатися. А це призведе до додаткових витрат, і будуть вони надто великі. Тому краще, щоб пробіг був якщо не мінімальним, то якомога меншим.
• Якщо буде можливість, то треба просто загнати машину на СТО, щоб там перевірили внутрішній стан техніки. Знову: авто може зовні виглядати добре, а всередині бути в жахливому стані.
• Стан покришок. Так, їх можна замінити, але ця заміна вартуватиме немалу суму. Тому краще взяти авто з покришками, котрі не є лисими та мають адекватний протектор.
На вартість також треба звертати увагу. І не в тому плані, що вона не має бити по кишені. Якщо, наприклад, відомо, що машина такого класу не може коштувати настільки дешево, то варто задуматися, чи не проблемна це техніка.
Особливості оформлення лізингу вживаних авто
Справа це не така складна, як при розстрочці та автокредитуванні. Для оформлення лізингу треба пройти такі кроки:
• Подати до компанії-лізингодавця відповідну заявку та дочекатися її схвалення. Зазвичай це відбувається швидко.
• Обрати машину або попросити, щоб працівники компанії в цьому допомогли.
• Надати перелік документів. Їх небагато, на відміну від розстрочки та кредиту.
• Підписати угоду та сплатити перший внесок.
Після цього договір автолізингу починає діяти.
Поиск
Подобные статьи
SANY представила новинки спеціальної та дорожнобудівельної техніки
Нагадаємо, що в Україні компанія PEGAS SТ – офі...Jaguar доведеться викупити у клієнтів тисячі I-Pace через ризик пожежі
Проблема з акумуляторами переслідує I-Pace вже ...Криза у німецькому автопромі вразила і Mercedes-Benz
На такий крок Mercedes-Benz штовхає складна еко...У 2025 році в Україні змінять світлофори та з`явиться новий колір
Зокрема, за даними Українського науково-дослідн...Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»
Купуючи запасні частини разом з оливами Opet у ...