ВАРЗ продемонстрував новинку для європейського ринку
Причіп ВАРЗ-2107 використовується для перевезення комбайнів, тракторів та інших видів техніки сільськогосподарського призначення; а також доставки машин, що застосовуються у дорожньо-будівельній сфері: екскаваторів, бульдозерів.
Причіп має оптимальну вантажопідйомність для таких цілей, що становить 21 тона. При виробництві цієї моделі все продумано до дрібниць. Вона обладнана електронною гальмівною системою останнього покоління, має посилену пневматичну підвіску, продуману конструкцію рами, а також має вичерпний набір додаткових опцій та обладнання, що робить її незамінною при експлуатації у вітчизняних умовах експлуатації з найжорсткішими та найінтенсивнішими умовами праці.
За допомогою Федерації роботодавців України та USAID компанія ВАРЗ вже другий рік поспіль приймає участь у різних міжнародних виставках. Але такої кількості відвідувачів, ще не бачили. Близько пів мільйона зацікавлених осіб. Ця цифра вражає, особливо, коли ти бачиш все на власні очі. На українському стенді були також присутні дуже багато компаній і дуже багато власників цих компаній, які вкладають душу в свій продукт і роблять його дуже якісно. Ми всі сподіваємось, що уряд нашої країни, також братиме фінансову участь у підтримці таких стендів українських виробників і бажанні їх просуватися на різних ринках Європи, а також світу.
Це дуже важливо, тому що таким чином ми тримаємо свій – економічний фронт. Повернувшись додому з контрактами, це дасть змогу нам та нашим співробітникам фінансову підтримку, таким чином підтримавши економічний фронт. Для того, щоб економіка нашої держави не потерпала, а навпаки, навіть в такий важкий час тільки вище зростала, ми працюємо заради майбутнього України.
Такі проекти, які зробила Федерація роботодавців України — це дуже круто, це об’єднує нас, як виробників і показує, що ми можемо робити такі якісні продукти, що ми команда, що ми велика сила, що ми українці і ми непереможні. — Підкреслюютьв компанії ВАРЗ.
ТОВ «ВАРЗ» хоче висловити велику подяку колегам з Федерації роботодавців України, за наполегливу роботу щодо організації виставки, а також іншим українським виробникам, які взяли участь у виставці разом з нами і доклали чимало зусиль, щоб стенд країни виглядав масштабно, які, незважаючи на всі труднощі, досі не перенесли своє виробництво в інші країни і продовжують розвивати українську промисловість.
Український виробник причепної техніки ВАРЗ прийме участь в найбільшій агровиставці в Європі
Поиск
Подобные статьи
Електричний Lotus Emeya зможе розігнатися до 100 кмгод за 2,7 с
Свою третю електричну модель Lotus належить до ...За 2024 рік 204 тис. громадян вперше отримали водійські посвідчення
Для цього необхідно виконати кілька важливих кр...Новий Nissan Qashqai отримав нагороду «Лідер ціни та якості»
Nissan Qashqai e-Power: електромобіль, який не ...В Україні офіційно стартували продажі нових Renault Duster і Renault Taliant
Оберіть модель автомобіля, місто, зручний час д...Як головні автомобільні оператори пережили третій рік війни. Статистика по дистрибьюторах
Про головні тренди 2024 року AUTO-Consulting вж...