Volkswagen представляє три нові концептуальні автомобілі в Китаї

by / Воскресенье, 04 Май 2025 / Published in Автоновости

«Три концептуальні автомобілі є видимим результатом стратегії «У Китаї, для Китаю». Таким чином, ми зробили все необхідне, щоб залишатися лідером серед іноземних автовиробників у Китаї», – сказав Томас Шефер, генеральний директор бренду Volkswagen.

На Volkswagen Group Night публіці вперше були представлені ID.AURA, ID.ERA та ID.EVO. Разом з низкою інших моделей Volkswagen, концепт-кари представлені на Шанхайському автосалоні. Ці три автомобілі належать до групи автомобілів на нових джерелах енергії (NEV). У Китаї до цієї категорії належать повністю електричні автомобілі, а також моделі з гібридними приводами, що підключаються до мережі, та двигунами з подовжувачем запасу ходу.

Усі серійні версії концепт-карів, представлених у Шанхаї, будуть оснащені системами на основі штучного інтелекту для високоавтоматизованого водіння. Таким чином, транспортні засоби можуть досягти рівня 2++ вже наступного року, що означає, що в певних ситуаціях автомобілі зможуть керувати повністю автономно, включаючи обгони та повороти, а також самостійне вливання в рух, під наглядом водія.

«Протягом наступних трьох років ми випустимо понад 20 найсучасніших NEV з передовими технологіями, щоб задовольнити потреби всіх наших клієнтів у Китаї. Завдяки нашій стратегії «У Китаї, для Китаю» ми тепер повністю реалізуємо наш потенціал і продемонструємо нашу інноваційну силу на місцевому рівні», – підкреслив Стефан Меха, генеральний директор бренду Volkswagen Passenger Cars у Китаї.

«Ми підхопили «китайську швидкість» завдяки нашому новому центру розробки в Хефеї. Наша мета — розробити наші моделі протягом максимум 34 місяців. Ми запустимо правильні моделі з потрібною швидкістю та з правильними партнерами. Три концептуальні автомобілі відповідають різним технологічним вимогам китайських клієнтів завдяки своїм повністю електричним системам приводу для сегментів масового та повнорозмірного автомобілів, а також технології подовження запасу ходу», — прокоментував Томас Ульбріх, генеральний директор Volkswagen China Technology Center (VCTC).

Volkswagen також врахував потреби китайських клієнтів у дизайні; хоч би як три концептуальні автомобілі, представлені в Шанхаї, відрізнялися один від одного мовою дизайну, їх все одно можна чітко впізнати як справжні моделі Volkswagen. « Шоу-кар ID.CODE, який ми представили в Пекіні минулого року, став відправною точкою для нашого нового напрямку дизайну в Китаї», – згадує головний дизайнер Андреас Міндт. «Ми вдосконалили його в останні місяці та адаптували спеціально для кожного з наших спільних підприємств».

Огляд трьох концептуальних автомобілів
ID.ERA від SAIC VOLKSWAGEN, просторий повнорозмірний позашляховик з трьома рядами сидінь, є попереднім проєктом першої моделі Volkswagen з технологією подовження запасу ходу. Генератор, що працює на паливі, заряджає акумулятор під час руху та забезпечує додатковий запас ходу понад 700 кілометрів. Разом із запасом ходу в 300 кілометрів у режимі роботи від акумулятора концепт-кар може подолати понад 1000 кілометрів.

ID.EVO від Volkswagen Anhui орієнтований на молодих покупців, які дбають про свій спосіб життя та прагнуть виділитися з натовпу. Розроблений на 800-вольтовій платформі, ID. EVO є першим повністю електричним повнорозмірним позашляховиком у сімействі Volkswagen ID. UNYX . Концепт-кар оснащений високопродуктивною зональною електронною архітектурою, яка не лише забезпечує широкий спектр нових цифрових послуг, але й постійно розширює враження клієнтів завдяки оновленням через бездротову мережу через короткі проміжки часу.

ID.AURA від FAW-Volkswagen – це перший концепт-кар, побудований на компактній основній платформі (CMP) із зональною електронною архітектурою, яку Volkswagen розробив спеціально для китайського ринку. Завдяки високій обчислювальній потужності на основі штучного інтелекту, система високоавтоматизованого водіння, що використовується на цій платформі, піднімає планку розумної та водночас природної поведінки за кермом. Концепт електричного седана був розроблений спеціально для клієнтів у бюджетному сегменті A, поєднуючи сучасні технології з динамічним дизайном. У центральну консоль автомобіля вбудовано концепцію інтерфейсу користувача/інтерфейсу користувача, подібну до смартфона. Гуманоїдний асистент на основі штучного інтелекту забезпечує безперешкодне керування функціями автомобіля та інформаційно-розважальною системою.

Volkswagen представляє доступний електрокар VW ID.EVERY1

TOP