Яка бронетехніка воює за незалежність України
У США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму $800 мільйонів. До нього увійдуть:
— 32 БМП Bradley;
— 32 БТР Stryker;
— 31 155-мм гаубиця;
Департамент оборони США розкрив вміст чергового пакета оборонної допомоги Україні на 400 мільйонів доларів. Зокрема до нього входить і 32 бронетранспортери Stryker.
Сумарно ж СЩА затвердили постачання Україні понад 700 танків та 1 тис. бронемашин
Новий пакет американської військової допомоги Україні, який, як очікується, буде одним із найбільших, міститиме бойові броньовані машини Stryker, а також додаткову артилерію та боєприпаси. Бронемашини Stryker — дуже маневрові та значно покращать мобільність піхоти ЗСУ.
Україна отримає додаткові БМП M2 Bradley у новому американському пакеті допомоги. Парк ЗСУ зросте до 100 одиниць БМП цього типу.
Канада передає ще 200 бронеавтомобілів як військову допомогу Україні.
Бундесвер передав першу партію БМП Marder Україні.
Крім того, до України прибуло 100 одиниць британських БМП Spartan, які були закуплені фондом Сергія Притули.
Німеччина передала Україні чергову партію допомоги для фронту, про що свідчить оновлений перелік допомоги на сайті Федерального Уряду Німеччини. Зокрема, Німеччина поставить Україні дві пускові установки ЗРК Patriot, 25 танків Leopard, 40 БМП Marder, 5 БРЕМ Бергепанцер 2, 20 тисяч артилерійських снарядів та інші озброєння на 600 мільйонів євро.
Німеччина також передасть Україні ще 20 БМП Marder. Нагадаємо, що раніше Німеччина вже передавала до ЗСУ кілька партій БМП Marder.
Marder — німецька бойова машина піхоти (БМП). Бойова машина створена у 1966—1969 роках німецькою фірмою Rheinmetall AG на замовлення ЗС ФРН. Перший прототип Marder був зібраний наприкінці 1969 року, виробництво тривало до 1975 року. Усього було збудовано близько 3 000 БМ.
Також німецький уряд передало ще два автомобілі для прикордонників (всього 122), шість мобільних антен (тепер їх 30), 13 танкових мостоукладачів Biber (всього 20), які застосовуються військами для форсування різних перешкод.
ЗСУ отримає ще 66 бронеавтомобілів американського виробництва BATT UMG, які в нашу країну передасть Німеччина.
Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню заявив, що Україна одержала від Парижа колісні танки AMX-10 RC.
Президент Франції Емманюель Макрон анонсував надання Україні важких бронетранспортерів AMX-10 RC та бронемашин Bastion.
На озброєнні ЗСУ з’явилися доволі цікаві розвідувальні машини Fennek, які здатні виявляти цілі та вогневі точки супротивника та надавати координати для вогневого ураження. Машина розроблена німецькою фірмою Krauss-Maffei Wegmann та нідерландськими SP Aerospace та Vehicle Systems BV. Розрахована на екіпаж з 3-х осіб.
Уряд Австралії передасть новий пакет оборонної допомоги Україні, у ньому будуть бронемашини Bushmaster.
В Україну прибула друга партія бронетранспортерів Kirpi виробництва турецької компанії BMC. Ці MRAP вже використовувались ЗСУ під час звільнення Херсонської області, але нова партія має певні відмінності.
Уряд Великобританії поставить на Україну 200 одиниць бронетехніки як доповнення до 14 танків Challenger 2.
Уряд Великобританії заявив, що надасть Україні понад 70 бойових машин і транспорт для матеріально-технічного забезпечення. Серед “бойових машин”, що постачались Великою Британією з початку російського вторгнення, можна перелічити такі зразки, як Мastіff, HUSKY, Wolfhound та FV430 Bulldog.
Україна замовляє у Польщі 150 бронетранспортерів Rosomak, що на 50 машин більше, ніж лунало у попередніх заявах за останні кілька днів.
Українські розвідники отримали 30 модернізованих бронетранспортерів 4х4 Oncilla.
Бельгія виділяє Україні найбільший пакет військової допомоги на 92 мільйони євро, -повідомив міністр оборони Бельгії. В пакет поміж іншого увійдуть 80 бронеавтомобілів IVECO Lynx та 150 вантажівок Volvo.
Уряд Болгарії у новому пакеті військової допомоги передав Україні сотню броньованих машин. Це перший військовий пакет від Болгарії до України, про який було оголошено офіційно.
Союзники продовжують надавати підтримку Україні. Литва повідомила, що виділяє новий пакет військової допомоги, до якого увійде бронетехніка — а саме 10 гусеничних бронетранспортерів M113;
Іспанія в рамках нового пакету військової допомоги передасть Україні нову партію гусеничних бронетранспортерів М-113 TOA.
Але, крім переданої Україні тронетехніки, є або активно запускається й українське виробництво техніки. Це дуже важливо для нашої майбутньої перемоги.
Стокгольм та Київ домовилися виробляти та обслуговувати в Україні бойові машини піхоти (БМП) CV-90.
Німецький концерн Rheinmetall планує разом з ДК «Укроборонпром» виробляти в Україні бронетранспортери Fuchs. Про це в інтерв’ю Bild повідомив президент Rheinmetall Армін Паппергер.
«Українська бронетехніка» на 16-тій міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF`23 у Стамбулі представила нову модифікацію СБА «Новатор», яка була створена з урахуванням досвіду бойових дій.
Украинская компания UkrArmoTech представила новий бронеавтомобіль UAT-D «GYURZA» 4×4, який базується на на базе пикапа Dodge RAM 5500. Ще одна новинка — це UAT-T COBRA виконана вже на шасі Toyota. Обидві бронемашини підприємство готове виробляти для потреб ЗСУ та інших силових підрозділів.
Українська компанія Inguar Defence почала виробляти прототип одноіменного бронеавтомобіля.
З Днем Незалежності!
Поиск
Подобные статьи
IVECO виграла найбільший автобусний тендер в Німеччині
Рамкова угода включає до 200 12-метрових автобу...Що зміниться на авторинку після прийняття закону 9083?
Вчора сталася доленосна подія – Верховна Рада У...Ще один сервісний центр МВС переїхав в укриття та надає послуги під час тривоги
Нова адреса: с. Пісочин, вул. Транспортна, 116 ...Міноборони допустило до експлуатації безшумний роботизований транспортер
CRAB-LS призначений для виконання завдань насам...Honda і Nissan почали переговори про злиття
Переговори, про які вперше повідомила газета Ni...