Японія профінансувала вантажівки для гуманітарного розмінування українських теріторій
Українські компанії, що задіяні у виробництві – АТ «Черкаський автобус», ПП «Аймакс-Авто» та ТОВ «Крейн Юкрейн». Загалом на підприємствах працюють понад 550 осіб, локалізація виробництва переданих автомобілів – близько 30%.
Це – лише перша частина проекту, ще 24 одиниці техніки плануються до передачі у серпні-вересні цього року.
Японія готова всебічно підтримувати гуманітарне розмінування в Україні та сприяти приходу в Україну іноземних інвестицій та співпраці між бізнесом обох країн, зазначив Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.
«Для того, щоб розпочати по-новому потужне життя в Україні, щоб повернулися люди, які покинули Україну, дуже важливо очистити територію не тільки від вибухових речовин, а також від фрагментів, які залишились від вибухів. Тому це один з найважливіших процесів.
Японія розуміє, що гуманітарне розмінування в Україні – це дуже довгостроковий проект. Майже 29% української землі може бути замінованими. Японія має досвід роботи з гуманітарного розмінування протягом тривалого часу з третіми країнами, зокрема з Камбоджею. Ми можемо допомогти Україні, як підготовкою спеціалістів, так і наданням необхідного обладнання. Будьте впевнені в щирій підтримці Японії.
Також, поки ми займаємось розмінуванням, паралельно ми обдумуємо як можна запросити в Україну іноземних партнерів для інвестицій в Україну.
І ви повинні тут вступити в гру, тому що ви бізнес-представники», — додав пан Кунінорі, звертаючись до представників ФРУ та українських компаній.
«Я впевнений, що Міністр економіки вам допоможе створити дуже сприятливу інвестиційну атмосферу в Україні.
Але поки що ми повинні також продумати, в яких сферах ми можемо співпрацювати. Наприклад, це стосується виготовлення важкої техніки, або спеціальної техніки для перевезення людей», — сказав пан посол.
«Купуючи та використовуючи техніку, виробництво якої локалізовано в Україні, державні відомства, компанії та громади виграють тричі. Вони економлять на сервісі, оскільки виробник знаходиться поруч. Більше 40% витрачених коштів повертаються у вигляді податків. І, найголовніше, це стимулює інвестиції та створення робочих місць у своїй країні. Вдячні нашим іноземним партнерам, зокрема, Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA) за фінансування проекту та розуміння важливості взаємовигідної співпраці українських та японських виробників», — сказав, звертаючись до присутніх, гендиректор ФРУ Ruslan Illichov.
Поиск
Подобные статьи
Zeekr анонсував електрокар з розгоном до 100 кмгод менше 3 с
При цьому установка двомоторного ліфтбека вже в...Lamborghini Urus розпродали до 2026 року
Urus приніс справжній успіх для Lamborghini з м...У Казахстані почнуть збирати Skoda Kodiaq
Новий кросовер розширить модельний ряд Skoda мі...Новий PEUGEOT E-5008 здобув «Золоте кермо 2024» в категорії великих сімейних автомобілів
Крістіан Дітш (Christian Dietsch), керуючий дир...Чи можливо в Україні придбати автомобіль онлайн під ключ? Кейс українського автохолдингу
А як бути у випадку з автомобілем? Це не якісь ...