Дакар 2025. Шаленна кульмінація у категорії вантажівок
1-місце займе Мартин Мацік з команди ММ Technology, бо його відрив від конкурентів після 10 етапу становив 2 год 22 хв. Надолужити такий час за один 11 етап вже не вийде ні в кого. То ж чеху Маціку треба лише акуратно доїхати і красиво фінішувати. забігаючи наперед поваідомимо, що 11 етап Мацік теж виграв.
А от за друге місце йде справжня безкомпромісна боротьба. Поки що другим йде голандець Мітчел ван ден Брінк з команди Eurol De Rooy, але за ним лише у 4 хв чех Алеш Лопрайз на червоній IVECO Powerstar.
Алеш знову виграв етап, відіграв у ван ден Брінка 48 с, але у загальному рейтингу поки залишається третім.
З 4 місцем більш менш зрозуміло — на нього їде Мартин Солтіс на Tatra. Йому вже не догнати фаворитів, бо відставання майже 3 години.
То ж сьогодні будемо спостерігати найвищу кульмінацію — двобій Мітчела ван ден Брінка та Алеша Лопрайза. Обидва їдуть на IVECO Powerstar, але у голандця потужність 1050 к.с. , у чеха 1000 к.с.Отже, спостерігаємо. Слідкувати за подіями на Дакарі можна і в Телеграм-каналі AC Garage News
Поиск
Подобные статьи
ВІДІ Юнікомерс: 17 років досвіду, інновацій та відповідальності перед суспільством
На сьогодні компанія є визнаним експертом із ви...В Україні створили броньовану машину розмінування
Новинка отримала броньований кузов капотного ко...Для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки діє Акція від Opet
BREAK & CLUTCH CLEANER – це високоякісний ...В Україні діє оновлена програма Suzuki Finance: ще вигідніші умови кредитування
Умови кредитування: — Суму кредиту до 2 5...В Україні знайшли Mitsubishi Pajero Wagon з пробігом 1 000 000 км
Власник авто, Леонід Олексійович, подорожував н...