Toyota анонсує розробку електромобілів із запасом ходу до 1500 км
Toyota планує запропонувати асортименти різних акумуляторних батарей, що дозволить автовиробнику пропонувати доступні електромобілі, а також електромобілі з покращеними характеристиками. Пропозицією компанії для масового ринку стане біполярна літій-залізо-фосфатна батарея (LFP), яка обіцяє бути «хорошою» та «недорогою».
Зокрема, компанія заявила, що вона прагне до «збільшення запасу ходу на 20% , зниження вартості на 40% та швидкої підзарядки за 30 хвилин або менше порівняно з поточним bZ4X». Компанія також працює над батареєю Performance, яка забезпечить запас ходу 1000 км. Toyota заявила, що великий запас ходу стане можливим завдяки «ефективності автомобіля, такому як аеродинаміка та зниження ваги».
У японській компанії не надто поширювалися про новинку, але сказали, що батарея буде «квадратною» і матиме підвищену щільність енергії. Автовиробник також заявив, що батарея буде на 20% дешевше , ніж та, що встановлена в bZ4X, і зможе заряджатися на 10-80% за 20 хвилин або менше.
Toyota також працює над високопродуктивною біполярною літій-іонною батареєю. Планується, що вона з’явиться у 2027 чи 2028 році і спиратиметься на переваги стандартної батареї Performance. Зокрема, Toyota заявила, що очікується додаткового збільшення запасу ходу на 10% , а також зниження вартості на 10% .
Крім «традиційних» акумуляторів, Toyota прагне мати твердотільні батареї, готові до комерціалізації у 2027 чи 2028 році. За оцінками компанії, їх твердотільна батарея матиме збільшений на 20% порівняно з батареєю Performance запас ходу, тобто цифра становитиме вражаючі 1200 км . Акумулятор також дозволить транспортним засобам розряджатися від 10 до 80% за 10 хвилин або менше, що наближається до швидкості заправки автомобіля з ДВЗ.
Якщо це було недостатньо вражаюче, Toyota заявила, що інженери вже працюють над твердотільною батареєю з специфікацією вищого рівня. Вона націлена на те, щоб мати на 50% більший запас ходу, ніж батарея Performance , так що це буде колосальні 1500 км .
Крім того, Toyota працює над “технологією зниження аеродинамічного опору, заснованої на гіперзвуковій аеродинаміці ракети”. Toyota також переосмислює те, як вони будують автомобілі, оскільки вони хочуть використовувати гігалитію та «самохідну збірну лінію». Останнє усунуло б необхідність у дорогих конвеєрах, оскільки автомобілі самі б спускалися з конвеєра після того, як досягли певної стадії, пише CSN-TV .
Інженери також працюють над підвищенням ефективності та гнучкості. У підтвердження своїх останніх слів компанія продемонструвала прототип Crown EV.
На українському ринку почали пропонувати перші електромобілі Toyota bZ4X
Поиск
Подобные статьи
SANY представила новинки спеціальної та дорожнобудівельної техніки
Нагадаємо, що в Україні компанія PEGAS SТ – офі...Jaguar доведеться викупити у клієнтів тисячі I-Pace через ризик пожежі
Проблема з акумуляторами переслідує I-Pace вже ...Криза у німецькому автопромі вразила і Mercedes-Benz
На такий крок Mercedes-Benz штовхає складна еко...У 2025 році в Україні змінять світлофори та з`явиться новий колір
Зокрема, за даними Українського науково-дослідн...Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»
Купуючи запасні частини разом з оливами Opet у ...