Українське представництво Honda отримало нагороду за рекордні продажі мотоциклів у 2023 році
Наприкінці серпня в головному офісі компанії в Токіо, представники Honda тепло зустріли українську сторону. Нагороду за продаж 553 мотоциклів за 2023 фінансовий рік вручив Мінору Като – Виконавчий директор Honda, Головний директор відділу мотоциклів та силової продукції.
Майоріння прапору України перед центральним входом в головний офіс Honda та привітання українською мовою стали приємним жестом з боку компанії. В свою чергу, Мінуро Като-сан також отримав декілька подарунків – українські цукерки та декоративну розписну тарілку.
Ми вдячні компанії Honda та усім українським клієнтам, які вирішили пов’язати своє мотоциклетне життя з Honda.
Більше про мотоцикли Honda
Поиск
Подобные статьи
В Україні розробили десятки перевірених рішень для бізнесу на базі автомобілів Renault Master
Головний секрет успіху Renault Master – це опти...В дилерських центрах Renault пройдуть Дні відкритих дверей «Рenault Рендеву»*
Детальніше про подію: https://www.renault.ua/of...Замовник з Черкащини обрав ізотермічні фургони на шасі JAC N120
Ізотермічні фургони на шасі JAC N120 поїхали пі...Opel Crossland тепер пропонується зі знижкою в 50 000 грн.
Opel Crossland Elegance — Система поперед...ДСНС України поповнила автопарк вантажною технікою Daewoo Truck
Серед нової техніки — 10 самоскидів, екскаватор...