ZF отримує престижну нагороду за сталий розвиток у категорії автомобільної промисловості
«Просування ефективної системи циркулярної економіки є ключовим важелем у досягненні мети, яку ми поставили перед собою: повної кліматичної нейтральності до 2040 року», — зазначив д-р Міхаель Каррер, відповідальний за сталий розвиток, екологічний менеджмент та охорону праці в ZF. Серед інших ключових відправних точок для технологічної компанії — скорочення викидів CO2 по всьому ланцюжку створення вартості та збільшення частки відновлюваних джерел для споживання енергії. ZF також пропонує інноваційні продукти, які зменшують викиди в дорожньому русі — наприклад, рішення для електромобілів, а вітроенергетичні трансмісії ZF сприяють сталому виробництву енергії.
ZF вже робить значний внесок у збереження ресурсів, збільшуючи частку перероблених матеріалів у своїй продукції. Наприклад, більшість корпусів трансмісій ZF виготовляються з переробленого алюмінію. Триваліша фаза утилізації завдяки переробці також є важливим важелем для економії первинних матеріалів. На 25 заводах по всьому світу технологічна група ZF готує використані деталі до «другого життя» в промислових масштабах — фактично, завод ZF в Білефельді очолює цю роботу з 1963 року. Близько 200 співробітників щодня обробляють тут від 40 до 50 тонн відпрацьованої продукції. Тут виготовляють диски зчеплення, системи вимикання, двомасовий маховик та гідротрансформатори.
У порівнянні з новими деталями, відновлені вироби заощаджують понад 90 відсотків матеріалів та енергії. Скорочення викидів CO2 становить понад 80 відсотків. «Це допомагає нам досягти наших цілей щодо захисту клімату та відокремити споживання ресурсів від зростання», — підкреслив Йорг Віттхофт, керівник заводу ZF у Білефельді. Крім того, з 2018 року завод покриває 100 відсотків своїх потреб в електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії. Крім того, близько 95% асортименту продукції сертифіковано відповідно до стандарту «Cradle to Cradle» для забезпечення сталої циркулярної економіки.
Cradle-to-Cradle (укр. Від колиски до колиски, скор. C2C) — концепція, заснована на ідеї безвідходних систем виробництва, що не завдають шкоди навколишньому середовищу[1] . Іншими словами, система Cradle-to-Cradle® пропонує промисловій сфері перейти на безвідходну діяльність, в рамках якої здійснювалося б не тільки максимально ефективне використання природних ресурсів і вже вироблених речовин і матеріалів, а й підтримувалася б безперервність їх циклу. Така система допомагає захищати і збагачувати природне середовище, зменшуючи екологічний слід . Джерело – Вікіпедія
З 2019 року кількість відходів на заводі також скоротилася приблизно на 40 відсотків. Наприклад, 100 тонн старих покриттів більше не утилізуються термічно, а подрібнюються та переробляються через високий вміст міді.
«Німецька премія сталого розвитку» вручається відповідним фондом у різних категоріях з 2008 року. У співпраці з Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини, Німецькою промислово-торговельною палатою (DIHK) та іншими партнерами він присуджує нагороди компаніям, чиї продукти та послуги особливо успішно вирішують екологічні та соціальні проблеми, таким чином використовуючи сталий розвиток як економічну можливість. Експертне журі заздалегідь вирішує, які компанії будуть відзначені як піонери трансформації у відповідній галузі. Ця премія є найбільшою у своєму роді в Європі.
ZF випустив мільйонний екземпляр системи трансмісії TraXon для важких комерційних автомобілів
Поиск
Подобные статьи
SANY представила новинки спеціальної та дорожнобудівельної техніки
Нагадаємо, що в Україні компанія PEGAS SТ – офі...Jaguar доведеться викупити у клієнтів тисячі I-Pace через ризик пожежі
Проблема з акумуляторами переслідує I-Pace вже ...Криза у німецькому автопромі вразила і Mercedes-Benz
На такий крок Mercedes-Benz штовхає складна еко...У 2025 році в Україні змінять світлофори та з`явиться новий колір
Зокрема, за даними Українського науково-дослідн...Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»
Купуючи запасні частини разом з оливами Opet у ...